Pożegnanie…

Kiedy myślisz, że to już ko­niec to tak jest. Ale ko­niec zawsze oz­nacza początek cze­goś nowego…

Szanowna Dyrekcjo! Drogi Wychowawco! Drodzy Nauczyciele! Koleżanki i Koledzy!

Nadszedł ten moment, 3 wspólne lata minęły w mgnieniu oka.. Jako absolwenci szkół podstawowych, przekraczaliśmy progi naszego gimnazjum, zagubieni, pełni obaw, ale także motywacji i chęci działania. Poznawaliśmy nowych kolegów, koleżanki, jednak przede wszystkim – samych siebie. Każdego kolejnego dnia sprawdzaliśmy swoje możliwości i udowadnialiśmy, że wspólnie możemy wiele zdziałać. Z pomocą znajomych, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły kształtowaliśmy własne charaktery. Te 3 lata pozwoliły nam nie tylko nabywać ogromną wiedzę, którą przekazywali nam profesorowie, lecz także życiowe doświadczenie. Przeżyliśmy wiele wzlotów i upadków, smutków i radości. Teraz powoli wkraczamy w dorosłość, wybieramy szkołę średnią, a od września nie będziemy już spotykać się na zajęciach lekcyjnych, w takim samym składzie jak dotychczas. W środę, 19 czerwca, być może spotykamy się już ostatni raz wszyscy razem…

Chcemy podziękować nauczycielom, za wspólnie spędzone 3 lata. Za trud włożony w nasze nauczanie i wychowanie. Koleżankom i kolegom, za pomoc, którą okazywali nam zawsze gdy tylko tego potrzebowaliśmy. Pracownikom obsługi i administracji, za to, że dbali o to by każdy z nas czuł się dobrze w szkole i by niczego nam nie brakowało.

Dla każdego z nas były to lata, które będziemy zawsze miło wspominać, spędziliśmy razem ogrom czasu i przywiązaliśmy się do siebie. Teraz rozpoczynamy nowy rozdział w naszym życiu, ale nigdy nie zapomnimy o wspólnych chwilach w murach tego liceum.

Rocznik 2003, jest historycznym rocznikiem, który zamyka pracę gimnazjum, dlatego też jest to dla nas wyjątkowa chwila. Jednak pamiętajmy, że każdy koniec jest nowym początkiem. Przyszedł czas rozstania, jednak mamy nadzieję, że kiedyś nadejdzie chwila, w której spotkamy się jeszcze raz i będziemy mogli wspominać najpiękniejsze i beztroskie lata gimnazjum, które przeżyliśmy.

 

DZIĘKUJEMY!

Uczniowie klasy 3 gimnazjum

Wróć na górę