SUKCESY NASZYCH GIMNAZJALISTÓW

Przez 3 lata, uczęszczając do Niepublicznego Gimnazjum przy LO Zwoleń, mieliśmy okazję wziąć udział w wielu konkursach, dzięki którym mogliśmy sprawdzić własną wiedzę i umiejętności. Nasi uczniowie aktywnie w nich uczestniczyli, osiągając sukcesy.

  • „W dniu 21.05.2019 r. w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu odbył się po raz pierwszy konkurs matematyczno-językowy „MATEMATYKA NA JĘZYKACH”. Młodzież ósmych klas szkół podstawowych i gimnazjów miała doskonałą możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w dwóch kategoriach językowych: angielskiej i niemieckiej. Pomimo wymagającej formuły konkursu, gdzie zostały połączone dwie trudne i ciekawe dyscypliny, uczestnicząca młodzież wykazała się wysokim poziomem wiedzy.”

Jakub Szewczyk, uczeń klasy 3G zajął I miejsce w kategorii języka angielskiego.

  • Uczennica Agata Marek, wzięła udział w drugim etapie Okręgowego Konkursu Chemicznego MSCDN w Radomiu; wzięła udział w drugim etapie Okręgowego Konkursu Biologicznego MSCDN, przechodząc do trzeciego etapu w Warszawie, uzyskała tytuł finalistki; została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie PANDA z biologii;
  • Uczennica Katarzyna Makuch:                   „4 kwietnia 2019 r. w zwoleńskim kinie odbył się XVI Regionalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”. Tego dnia nasi uczniowie mieli szansę  zaprezentować swój talent. Dumnie reprezentowali nasze liceum i gimnazjum, a w rezultacie Julia Marek z I klasy liceum i Katarzyna Makuch z III klasy gimnazjum zajęły I miejsca. Upowazniało je to do wystąpienia w Lipsku w etapie diecezjalnym. Nadszedł ten dzień, czyli 26 kwietnia, kiedy miał odbyć się kolejny etap konkursu. Kasia postanowiła opowiedzieć nam o tym. „Było mnóstwo ludzi, ale nie to mnie zestresowało. Gdy dowiedziałam się, że recytatorów obowiązuje jeszcze jeden utwór obowiązkowy, którego nie znałam, byłam przerażona. Na szczęście później okazało się, że reprezentujemy swój wybrany utwór i wtedy odetchnęłam z ulgą. Czekałam 3 godziny na swoją kolej, ale opłacało się wysłuchać wszystkich pięknych wierszy. Miałam mówić ostatnia. Po recytacji udałam się na sale widowiskową i z niecierpliwością czekałam na wyniki. Bardzo się ucieszyłam, gdy okazało się, że Julka Marek otrzymała wyróżnienie, ale jeszcze większym zaskoczeniem było dla mnie to, że zajęłam I miejsce.”
  • Uczeń Mateusz Maraszkiewicz został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie PANDA z matematyki;
Wróć na górę