PIKNIK 2019

Dzisiejszego dnia, tj. 10.06.2019 r. w naszej szkole odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. W pierwszej kolejności na hali gimnastycznej mogliśmy nauczyć się tajników pierwszej pomocy, o której po tej lekcji, wiemy już wszystko! Następnie, na „scenie” naszego liceum wystąpił Kacper Gołda, były uczestnik programu The Voice of Poland. Oczywiście i tym razem nie zabrakło integracji z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. W duecie z Kacprem piosenkę zaśpiewał uczeń klasy pierwszej – Radosław Suwała, a potem nasz nauczyciel wychowania fizycznego, który powalił wszystkich na kolana! Po tych emocjach, przyszedł czas na konkurs „Jaka to melodia?”, wszyscy radzili sobie dobrze w miarę własnych możliwości, a konkurencję tę zwyciężyła klasa 2C. Na naszej scenie zagościł tego dnia także zespół DESTROYED AMP! W składzie: Oliwia Dubil (piękna wokalistka z naszego gimnazjum!); Dominik Krawiec (jedyny w swoim rodzaju, utalentowany gitarzysta); Bartosz Brzózek (basista, który jest absolwentem LO Zwoleń) oraz Patryk Szczechowski (perkusista ze szkoły muzycznej w Radomiu). Czwórka przyjaciół, pełna pasji, tworząca wspaniały zespół. Zagrali dla nas kilka własnych utworów, które na pewno wielu słuchaczom przypadły do gustu (a szczególnie tym, z pierwszego rzędu)! Po koncercie zespołu, przenieśliśmy się na piknik na boisku, gdzie czekał na nas grill z kiełbaskami oraz wiele ciekawych atrakcji. Uczniowie mogli wziąć między innymi udział w zawodach w podciąganiu, przechodzeniu pod liną oraz zatańczyć belgijkę i  zumbę z dziewczynami z liceum:)

Każdy z nas na pewno spędził miło czas i dobrze się bawił, a szczególnie klasa 3 gimnazjum, której uczniowie, od 19 czerwca będą już jej absolwentami i był to ich ostatni szkolny piknik w tym składzie. Dziękujemy organizatorom za udany piknik!:)

 

Wróć na górę