#powiedzmitowtwarz

W naszej szkole została zorganizowana akcja pod hasłem #powiedzmitowtwarz. Uczniowie gimnazjum jak i liceum zaangażowali się w kampanię i wsparli całą inicjatywę. Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids, została jej twarzą. Akcję promuje singiel pod tym samym tytułem. Dotyczy ona hejtu w internecie, który został „domeną” naszych czasów.

Piosenka Zuzi Jabłońskiej „Powiedz mi to w twarz”, w której wystąpiło także dwóch innych młodych artystów:

https://youtu.be/830RaBdNk_4

W obecnym świecie każdy z nas zmaga się z obraźliwymi lub pełnymi agresji komentarzami zamieszczanymi w internecie. Przejawia to złość, wrogość i nienawiść wobec kogoś. Powiedzmy STOP hejtom. Powiedzmy STOP nienawiści i złu. Klasa 3g już to zrobiła.      Ty także możesz!

Wróć na górę