Koncert Dla Dawida

Pomoc drugiemu człowiekowi jest pięknym gestem, który stanowi fundament wspaniałej przyjaźni oraz jest przykładem dla każdego z nas by w swoim życiu byl podporą dla innych ludzi. Nasza szkola postanowiła w tym celu zorganizować koncert dla małego Dawida, który od wielu lat zmaga się z zespolem aspergera a od niedawna dzielnie walczy o życie po zdiagnozowaniu nowotworu kości. Zorganizowana została zbiórka pieniędzy, do której mocno przyłączył się uczestnik 8 edycji The Voice of Poland – Kacper Gołda, który swoim magicznym głosem oczarował całą kadrę jury. Zaprezentował dla nas kilka utworów, porywając do zabawy nawet nauczycieli. Wybitny artysta zebrał wiele wiwatów i oklasków. Swoje umiejętności zaprezentowali także uczniowie naszej szkoły, wprowadzając świąteczny nastrój.Final całego wydarzenia zapieczętował występ szkolnego chóru.

Szkoła zebrała w sumie kwotę licząca 1500zł.

Drogi Dawidzie, jesteśmy z Ciebie dumni, że tak dzielnie idziesz przez życie mimo wielu przeciwności. Jesteśmy z Tobą całym sercem. Mamy nadzieję, że nasza pomoc choć trochę przyczyni się do poprawy takiego stanu zdrowia. Trzymamy kciuki że twoje nowe, lepsze życie i pamiętaj by już zawsze iść tak dzielnie przed siebie oraz, że jesteś wyjątkowy. Dziękujemy, że jesteś.

 

Wróć na górę