Wigilia klasowa

20 grudnia 2018 roku w naszym liceum i gimnazjum na 5, 6 i 7 lekcji odbyły się wigilie klasowe naszych uczniów wraz z wychowawcami. Wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie bożonarodzeniowe życzenia. Niektórzy zdecydowali się także zastawić stoły tradycyjnymi, wigilijnymi potrawami. Słuchając kolęd, smakując dań oraz rozmawiając miło spędziliśmy czas i naładowaliśmy baterie na świąteczne wyzwania. Oby więcej takich spotkań! 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Pani Dyrektor, nauczycielom, innym pracownikom naszej szkoły oraz wszystkim uczniom – jak najserdeczniej: smacznych pierników, pięknej, kolorowej choinki, wielu cudownych prezentów, a przede wszystkim ciepła rodzinnego oraz błogosławieństwa Bożego Dzieciątka.  

Uczniowie 3 gimnazjum 

Wróć na górę