Nasz kolejny sukces !

Uczennica kl. III Niepublicznego Gimnazjum- Marysia Drążkiewicz jest laureatką dwóch konkursów przedmiotowych MSCDN w roku szk. 2017/2018

-z j. angielskiego i matematyki. Marysia jest również finalistką konkursu chemicznego.

Zgodnie z przepisami Marysia będzie zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z tych przedmiotów .

Mamy również finalistę konkursu matematycznego

– jest nim Kamil Pilkiewicz.

Wymienieni uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, znacznie wykraczającą poza zakres gimnazjum. Zostali przygotowani przez Panią Katarzynę Nowak ‘ Pana Leszka Pęksyka i Panią Elżbietę Pęksyk.

W ciągu kilku lat funkcjonowania Niepublicznego Gimnazjum możemy poszczycić się wspaniałymi wynikami konkursów i najwyższymi wynikami egzaminu gimnazjalnego.

Gratuluję uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, ponieważ na sukces składa się wiele czynników :

zdolności, wytrwałość, wsparcie bliskich i przede wszystkim praca nauczycieli.

Wkrótce przed uczniami klasy III egzamin gimnazjalny. Wiem, że pracowaliście systematycznie i zostaliście solidnie do niego przygotowani.

Pozostaje mi życzyć wszystkim sukcesów

Małgorzata Wróbel

Dyrektor Niepublicznego Gimnazjum