XV Regionalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej ,,Kocham moją Ojczyznę”

Dnia 14 marca 2017 roku w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu odbył się XV Regionalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej ,,Kocham moją Ojczyznę”. Wzięli w nim udział także przedstawiciele z naszej szkoły. Jedna z uczestniczek Kasia Makuch, uczennica klasy 2 gimnazjum postanowiła opowiedzieć nam o swoich wrażeniach.

– Kasiu, czy stresowałaś się przed występem

– Trochę tak, chociaż wmawiałam sobie, że nie, ale tak naprawdę się stresowałam. Stres potęgowało długie czekanie na swoją kolej, bo na swoją kategorię czekaliśmy 3 godziny

-Czym się najbardziej stresowałaś? Najbardziej martwiłam się tym, że zapomnę tekstu. Cały czas myślałam sobie że w pewnym momencie nie będę wiedziała, co powiedzieć.

-I ostatecznie przezwyciężyłaś stres? Nie pomyliłam się, z czego jestem zadowolona, zarecytowałam dokładnie tak jak chciałam i cieszę się z drugiego miejsca.

-Jak oceniasz organizację konkursu?

-Co prawda konkurs trochę się przedłużył, ale to nie zmienia faktu że wszystko było dopięte na ostatni guzik.

-W takim razie dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

My także życzymy wielu sukcesów naszym uczniom, oby tak dalej!