Szkolny „Dzień Kobiet”

Dzisiejszego dnia (tj. 06.03.2018 r.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Płci Pięknej. Z tej okazji wszystkie kobiety naszego liceum oraz gimnazjum, zostały obdarowane drobnymi podarunkami od przystojnych dżentelmenów. W większości klas uczniowie zorganizowali własne „święto” wraz z wychowawcami. Jednak w tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć przedstawienia (‚świąteczna’ tradycja:) stworzonego przez nasze utalentowane koleżanki i kolegów pod czujnym okiem profesora Jacka Adamca. W roli prowadzących wystąpiły niezastąpione humanistki – Daria Wątorska (1B) oraz Julia Pęksyk (1B). Widownię przywitał przewodniczący LO – Mateusz Chmurzyński (2A). W ten szczególny dzień zaśpiewali dla nas:

~ Adam Suwała w piosence „Killersi”

~ Radek Suwała w piosence „Say you won’t let go”

~ Jakub Kowalczyk & Eugeniusz Dudar w piosence „Perfect”

Akcentów humorystycznych także nie mogło zabraknąć. Odbyła się „Randka w ciemno”, w której wzięli udział: Ewelina Szczepanik (jako piękna do zdobycia), Mikołaj Sałek (kandydat nr 1), Bartek Koncki (kandydat nr 2) oraz Mikołaj Genca (kandydat nr 3). Miała miejsce także „Szkoła podrywu” w której chłopcy próbowali zaimponować pięknym dziewczynom siedzącym na szkolnej ławce.

Na koniec przedstawienia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli Paniom Dyrektor kwiaty oraz drobny upominek.

Czekamy na więcej takich występów!

A z okazji Dnia Kobiet, w imieniu całego gimnazjum chcemy życzyć wszystkim kobietom dużo radości, pogody ducha oraz cierpliwości do mężczyzn! 🙂

 

 

 

Wróć na górę