Koncert Kolęd 2017

W dniu 15 grudnia 2017 roku odbył się Koncert Kolęd. Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia nasza szkoła zorganizowała wydarzenie, które na pewno wprowadziło nas w wigilijny nastrój. Prowadzące: Daria Wątorska i Julia Pęksyk (1B)

W koncercie wystąpili:

Zespół wokalny LO: Daria Wątorska, Julia Markowska, Oliwia Dubil, Julia Suwala, Ania Pawelec i Radek Suwala

Zespół wokalny NG: Magda Pietrzyk, Kasia Pluta, Weronika Gajowiak, Zofia Grandos, Karolina Kaca, Paulina Kaca, Ola Skoczylas, Agata Choroś, Ada Kręglicka, Karolina Pietrzyk i Martyna Skrzypek.

Zespół z 2C: Martyna Chmurzyńska, Patrycja Mazurkiewicz, Dawid Wiączek, Klaudia Majewska

Solowo: Natalia Dydo (1A), Julia Markowska (1C), Ania Pawelec (3G) i Daria Wątorska (1B)

Wystąpiła także Orkiestra Dęta miasta Zwolenia w składzie: Kinga Czerniak, Radek Suwala, Wojtek Imanski, Zuzia Domagała, Nikol Wieczerzynska, Kasia Kuklinska, Wiktoria Wielanowska, Oliwia Dubil, Ola Marszałek, Mateusz Maraszkiewicz.

Odbył się również konkurs na najlepsze przebranie. Wzięli udział: Mikołaj Genca (jako Święty Mikołaj), Patrycja Cywka i Ola Zając (jako Panie Mikołajowe w wersji red & white) oraz Angelika Szwagierek (jako Królowa Śniegu).

Konkurs, po rozstrzygnięciu przez jury, zwyciężyła Angelika Szwagierek.

Oby więcej takich koncertów!

 

Wróć na górę